Recruitment Institute jelentkezés
Recruitment Institute komplex program

Recruitment Institute 6. modul:

Preboarding, onboarding, megtartás

2019. január 18. (péntek)

Témavezető: Márton-Koczó Ildikó senior executive coach, tréner

Felvezető előadás: A figyelem fenntartása

Előadó: hamarosan

A modul tematikája:

  • A megtartás, mint stratégai feladat, a recruiter szemszögéből
  • Onboarding feladatok
  • A megtartása és a szervezeti kultúra
  • Mentoring

Ismerkedj meg a Recruitment Institute modulvezetőkkel és az előadókkal közelebbről ITT.

  • Csatlakozás díja: modulok: 60.000 Ft+áfa/fő/modul
  • Időpont: 2019. január 18., 9.00 – 16.00 óráig
  • Helyszín: Business Coach Kft. Iroda, 1068 Budapest, Városligeti fasor 32.

A képzés szakmai vezetője, akinek felteheted a kérdéseidet:

Juhász Erika fejvadász, tréner, karrier tanácsadó

e-mail: erika.juhasz@businesscoach.hu

COACHING SZEMLÉLETŰ RECRUITMENT

2018 októberétől 8 alkalommal, kéthetente pénteken 9-16 óráig,

komplex és moduláris formában

  • Klasszikus és modern megközelítések
  • Branding szemlélet
  • Candidate / Employee experience fókusz
  • Agile megközelítés